O nás

Centrum Fyzioterapie MK je nestátní zdravotnické zařízení, nacházející se v centru Plzně. Našim posláním je pomáhat našim klientům zbavit se akutních či chronických bolestí pohybového aparátu s využitím nejmodernějších fyzioterapeutických metod a našich zkušeností.

Hlavním cílem naší práce je pomoci klientům uvědomit si, že neexistuje jeden konkrétní cvik nebo zázračná technika, která je zbaví bolesti a potíží jako mávnutím kouzelného proutku. Na základě komplexního vyšetření Vám pomůžeme porozumět vašemu problému a společně najít jeho řešení.

Náš tým

Recenze našich pacientů

Paní magistra byla velmi trpělivá, vše perfektně vysvětlila. I natočila video jak cvik provádět.
Konzultace proběhla přesně na čas a velmi příjemném prostředí.
U slečny Schwarzové jsem absolvoval pooperační rehabilitace a byl jsem nadmíru spokojen. Rehabilitace provádí ve vlastní moderní ordinaci s příjemným prostředím. Narozdíl od fyzioterapie přes pojišťovnu zde cílená společná aktivní spolupráce fyzioterapeuta s pacientem pomůže o mnoho více než přiložení elektrod či magnetů. Úlevou od bolestí člověk znovu nalézá radost z pohybu a chuť do života. Individuální přístup a dostatek času na vaši péči hledejte zde.
Můj problém: bolesti zad a disbalance lopatek, ramenou. Oba problémy progresivně řešeny s viditelnými výsledky.

Paní Spilková je velice příjemná, ochotná a zajít právě za ní bylo pro mě správné rozhodnutí.
Nejlepší paní fyzioterapeutka, milá, profesionální a hlavně ví co dělá. Mám porovnání s více fyzioterapeuty a tady naprostá spokojenost. Kompletní vyšetření, odhalení problému a správně zvolené cvičení, které přináší efekt. Jsme nadmíru spokojeni a doporučujeme.

Chcete se rovnou objednat?